Вироби з гіпсу

Якщо ви потрапили на наш сайт, тоді вас зацікавили вироби з гіпсу. Ми займаємось виробництвом гіпсових виробів, які використовуються у декоративному оздобленні фасадів та інтер’єрів будинків. Можемо запропонувати велику кількість декоративних виробів з гіпсу, які допоможуть прикрасити в найрізноманітніших стилях вашу оселю.

Прикраса стін та стель виробами з гіпсу використовується вже дуже давно. Будь-яке приміщення прикрасить невелика кількість декоративних виробів, якщо використовувати грамотне композиційне рішення. Вміле виконання і точне розташування елементів гіпсових виробів додасть неповторної краси будь-якому приміщенню чи то квартира, чи громадська будівля.

В минулому вироби з гіпсу виготовляли вручну методом ліплення, який був досить трудомістким. Пізніше, цей метод був замінений на не менш трудомісткий процес виточування та різьблення. Сьогодні гіпсові вироби виготовляються методом виливання або пресування в спеціальних формах з силікону або металу з наступним прикріпленням до поверхні.

Вироби з гіпсу володіють як міцністю, так і архітектурною виразністю. В оформленні інтер’єрів та фасадів використовуються такі елементи ліпнини, як карнизи, пілястри, стельові розетки, колони, фризи, панно, гладкі профілі, кронштейни і т.д. Такі гіпсові вироби допомагають підкреслити тонкощі інтер'єру чи фасаду, завершити їхнє оформлення і надають приміщенню неповторний та індивідуальний стиль.