Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка - сучасний і модний декор. Цей спосіб внутрішньої обробки приміщень та оздоблення фасадів відрізняється вишуканістю і благородством. Декоративна штукатурка здатна створити реалістичну імітацію шкіри, бетону, кам'яної і цегляної кладки, дерева, шовку і безлічі інших матеріалів. Нанесений рельєф абсолютно неповторний, тому подібне декоративне оформлення завжди буде виглядати ексклюзивним.

Декоративна штукатурка по багатьом параметрам перевершує інші оздоблювальні матеріали, тому і не дивно, що цей вид обробки став таким популярним.

Наша компанія реалізує якісну продукцію для оздоблювальних робіт від провідних виробників декоративних матеріалів на ринку України. Із задоволенням пропонуємо вам декоративну штукатурку, фарби, і фактурні покриття, як універсальне рішення багатьох будівельних проблем!

Декоративна штукатурка - каталог

У нашому салоні декоративної штукатурки, Ви знайдете найрізноманітніші види даного оздоблювального матеріалу, за допомогою якого вдасться створити оригінальний і довговічний дизайн. Крім того, з нашими декоративними матеріалами ви самі зможете оформити практично будь-яке приміщення! При цьому не потрібно витрачати час на читання спеціальної літератури або похід на майстер-класи. Декоративна штукатурка настільки легка в застосуванні, що з нею впорається практично будь-хто!

Декоративна штукатурка за останнім часом набула неймовірну популярність завдяки великій кількості своїх переваг у порівнянні з банальними шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами для стін. За допомогою даної штукатурки можна створювати неймовірну кількість авторських декоративних ефектів, створювати оригінальні фактурні малюнки та орнаменти. Родоначальниця всіх декоративних штукатурок - венеціанська штукатурка призначена для прикраси класичних інтер'єрів, відтворювати атмосферу Древньої Італії або імітувати поверхню природного відполірованого мармуру.

Чим же обгрунтовано заслужене визнання декоративної штукатурки?

Приголомшливий зовнішній вигляд, обумовлений безшовністю текстури, багатою палітрою кольорів і широким вибором фактур. Такого кількості відтінків можна знайти серед шпалер і плитки