Будівництво під ключ

будівництво будинків, котеджів під ключ

Будівництво під ключ приватних котеджів і навіть невеликих дачних будинків - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє нам виконувати будівництво заміських будинків під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що ми будуємо якісно і точно в термін, і відповідно до погоджених раніше витратами.

Гіпсова ліпнина

Ліпнина з гіпсуГіпсова ліпнинаГіпсова ліпнина - це вироби, які в минулому виготовляли вручну методом ліплення, який був досить трудомістким. Пізніше, цей метод був замінений не менш трудомісткий процес виточування та різьблення. Сьогодні ліпнина з гіпсу виготовляється методом виливання або пресування в спеціальних формах з силікону або металу з наступним прикріпленням до поверхні. Монтаж гіпсової ліпнини нескладний і проводиться за допомогою спеціального клею, яким ліпний декор кріпитися до поверхні.

Дизайн інтер'єрів

дизайн інтер'єрів

Будь-які зміни в дизайні інтер'єру вимагають сил, часу, знань. Необхідно продумати всі деталі проекту: об'ємно-просторову композицію інтер'єру, стильове рішення, підібрати оздоблювальні матеріали, меблі та обладнання. Іншими словами - необхідно врахувати всі можливості співвідношення стилю, кольору і світла, а також зіставити Ваші бажання з будівельними нормами.

Вироби з пінопласту

вироби пінопластові у львовіОсновне призначення виробів з пінопласту - декорування та оформлення фасадів міських і заміських будинків і споруд, реставрація старих будинків без істотного збільшення навантаження на стіни і фундамент, оновлення фасадів вже побудованих будівель. Список виробів включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів.

Ліпнина з пінопласту

Фасадна декоративна ліпнина Ліпнина з пінопласту допоможе перетворити ваш будинок в оригінальну будівлю, що несе в собі елементи витвору мистецтва. Сучасний фасадний ліпний декор є унікальним будівельним матеріалом, що дозволяє надати красу будинку на багато років вперед. Інноваційні технології будівництва дозволяють використовувати й інші можливості будівельних матеріалів, зокрема, фасадний декор з пінопласту, прекрасно підійде для внутрішнього і зовнішнього декорування будівлі.

Огорожі та паркани

огорожі, паркани, комбіновані огорожіВибираючи матеріал для майбутньої огорожі та паркану, продумайте, як огородження з цього матеріалу буде поєднуватися з будинком і з іншими архітектурними елементами ділянки - доріжками, квітниками, альтанками або альпійською гіркою. На невеликих стандартних ділянках кожен елемент на увазі, і одна випавша із загальної картини деталь здатна порушити гармонію всього простору.

Ремонтні роботи

Ремонтні роботи в комплексіРемонтні роботи, що виконуються самостійно, тягнуть великі матеріальні витрати пов'язані з закупівлею інструментів і матеріалів. Ви також втрачаєте дорогоцінний час, яким можна розпорядитися куди грамотніше і, найголовніше, прибутковіше, ніж сидячи в горі будівельного сміття. До того ж виконати якісний євроремонт самостійно, не володіючи спеціальними навиками, практично неможливо. Ми пропонумо виконати ремонтні роботи за вас!

Сантехнічні роботи

Встановлення сантехніки, опалення

Сантехнічні роботи являють собою складний комплекс різних технологічних процесів з прокладання інженерних мереж та монтажу систем опалення, водопостачання і каналізації. Дуже часто забудовник на догоду дизайну наполягає на технічно необгрунтованої розстановці сантехніки, що може призвести до небажаних наслідків. При неправильній розстановці сантехнічних приладів і великих трасах каналізаційних труб, буде відбуватися їх засмічення, які в подальшому буде важко прочистити.

Укладання бруківки

монтаж бруківки та тротуарної плитки

Основою якісного укладання бруківки є ретельно підготовлена основа. У більшості випадків основою служить гравійно-піщана подушка. Для складних умов більше підійде бетонна основа. У будь-якому випадку площадка повинна бути добре спланована, при цьому строго витримані рівні і ухили для стоку води.

Фасадні роботи

оздоблення фасадів. утеплення фасадів

Фасадні роботи - технічно складні інженерні процедури, спрямовані на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі. Від якості і професіоналізму, з якими було проведено фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але і його експлуатація в цілому. Наші фахівці надають повний спектр професійних послуг по фасадних роботах будівель. Ми проводимо роботи по фасадах будь-якого ступеня складності на будівлях будь-якої поверховості, типу і класу.

 

Галерея робіт

 

Будівництво будинків під ключРемонтні роботи під ключВстановлення огорож, парканівФасадні роботи під ключ

 

  м. Львів, вул. Шевченка, 186