Будівництво під ключ

будівництво будинків, котеджів під ключ

Будівництво під ключ - один з напрямів нашої діяльності. Професіоналізм співробітників, якість матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі.
Ми готові побудувати будинок «під ключ» на основі наданого замовником інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури.

Гіпсова ліпнина

Ліпнина з гіпсуГіпсова ліпнинаГіпсова ліпнина -  це декоративні вироби, які зроблені з гіпсу. Гіпсова ліпнина екологічна, являється гігієнічним продуктом з матеріалу природного походження. Ліпнина з гіпсу не горить, що говорить про її пожежну безпеку. Гіпсова ліпнина дає можливість створити інтер'єр вашими власними руками і здійснити найсміливіші мрії.

Дизайн інтер'єрів

дизайн інтер'єрів

Будь-які зміни в дизайні інтер'єру вимагають сил, часу, знань. Необхідно продумати всі деталі проекту: об'ємно-просторову композицію інтер'єру, стильове рішення, підібрати оздоблювальні матеріали, меблі та обладнання. Іншими словами - необхідно врахувати всі можливості співвідношення стилю, кольору і світла, а також зіставити Ваші бажання з будівельними нормами.

Вироби з пінопласту

вироби пінопластові у львовіОсновне призначення виробів з пінопласту - декорування та оформлення фасадів міських і заміських будинків і споруд, реставрація старих будинків без істотного збільшення навантаження на стіни і фундамент, оновлення фасадів вже побудованих будівель. Список виробів включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів.

Ліпнина з пінопласту

Фасадна декоративна ліпнинаЕлементи декору для фасадів допоможуть створити особливу ауру будівлі і навіть стати пам'яткою. Ліпнина з пінопласту проста у використанні, доступний для будь-якого бюджету сім'ї або організації, екологічно чиста і абсолютно нешкідлива для здоров'я. Ваш неповторний фасадний декор буде багато десятиліть радувати вас, шанувальників старовини та поціновувачів справжнього мистецтва.

Огорожі та паркани

огорожі, паркани, комбіновані огорожіВибираючи матеріал для майбутньої огорожі та паркану, продумайте, як огородження з цього матеріалу буде поєднуватися з будинком і з іншими архітектурними елементами ділянки - доріжками, квітниками, альтанками або альпійською гіркою. На невеликих стандартних ділянках кожен елемент на увазі, і одна випавша із загальної картини деталь здатна порушити гармонію всього простору.

Ремонтні роботи

Ремонтні роботи в комплексіРемонтні роботи, що виконуються самостійно, тягнуть великі матеріальні витрати пов'язані з закупівлею інструментів і матеріалів. Ви також втрачаєте дорогоцінний час, яким можна розпорядитися куди грамотніше і, найголовніше, прибутковіше, ніж сидячи в горі будівельного сміття. До того ж виконати якісний євроремонт самостійно, не володіючи спеціальними навиками, практично неможливо. Ми пропонумо виконати ремонтні роботи за вас!

Сантехнічні роботи

Встановлення сантехніки, опалення

Сантехнічні роботи являють собою складний комплекс різних технологічних процесів з прокладання інженерних мереж та монтажу систем опалення, водопостачання і каналізації. Дуже часто забудовник на догоду дизайну наполягає на технічно необгрунтованої розстановці сантехніки, що може призвести до небажаних наслідків. При неправильній розстановці сантехнічних приладів і великих трасах каналізаційних труб, буде відбуватися їх засмічення, які в подальшому буде важко прочистити.

Укладання бруківки

монтаж бруківки та тротуарної плитки

Основою якісного укладання бруківки є ретельно підготовлена основа. У більшості випадків основою служить гравійно-піщана подушка. Для складних умов більше підійде бетонна основа. У будь-якому випадку площадка повинна бути добре спланована, при цьому строго витримані рівні і ухили для стоку води.

Фасадні роботи

оздоблення фасадів. утеплення фасадів

Фасадні роботи - здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору як вітчизняних, так і імпортних виробників. Організовуючи і здійснюючи фасадні роботи, ми гарантуємо якісне, оперативне виконання і довговічність проведених робіт.

Галерея робіт

 

Будівництво будинків під ключРемонтні роботи під ключВстановлення огорож, парканівФасадні роботи під ключ

 

  м. Львів, вул. Шевченка, 186