Будівництво заміських будинків у м. Львів

На сучасному будівельному ринку представлена ​​велика кількість забудовників. Знайти серед них дійсно свого непросто. Ми завжди вітаємо делікатний підхід замовника до вибору будівельної компанії. Наша організація спеціалізується на будівництві заміських будинків для постійного проживання. За роки нашої роботи ми маємо значний досвід будівництва будинків за різними технологіями. Яку б з них Ви не обрали, ми гарантуємо професійний і відповідальний підхід до будівництва Вашого будинку.

Ми пропонуємо Вам будівництво заміських будинків під ключ, гарантуємо високу якість використовуваних матеріалів і будівельних робіт, чудові техніко-експлуатаційні характеристики будівель і доступні ціни. Здійснюємо будівництво як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Застосовувані технології відрізняються своєю ефективністю, забезпечують високу швидкість зведення будинків і знижують фінальну вартість робіт.

Ми спеціалізуємося на будівництві мурованих будинків в основному з керамічної цегли, газобетону, а також використовуємо і інші будівельні матеріали, такі як теплоізоляційні, шлакоцементні і керамзитобетонні блоки. Технічний потенціал дає нам можливість виконувати повний спектр робіт,  від розробки проектної документації до здачі замовнику повністю готового до експлуатації об'єкта, а також його подальшого обслуговування. Завдяки накопиченому досвіду та високому професіоналізму ми здійснюємо будівництво будинків і котеджів високого рівня складності від 100 до 500 кв. м. і більше.

Виконуємо весь комплекс будівельних робіт і послуг:

 • розробку архітектурно-будівельних креслень
 • підготовчі роботи
 • роботи нульового циклу - земляні (планування ділянки, пристрій котловану) і влаштування фундаменту
 • кладку стін, влаштування залізобетонних перекриттів (монолітних, збірних) і перекриттів по дерев'яних балках
 • облаштування покрівельних систем будь-якого типу та рівня складності
 • монтаж віконних і дверних конструкцій і систем
 • роботи з улаштування фасадів (цегляна кладка, штукатурка, оздоблення деревом, ліпниною, каменем та іншими матеріалами)
 • влаштування інженерних комунікацій
 • розробку дизайн-проекту і внутрішню обробку будинку
 • ландшафтні роботи

Будівництво заміського будинку починається з проекту. Ескізний проект дозволяє уявити собі майбутній будинок і його прив'язку до ділянки ще до початку будівництва. Робочий проект необхідний для того, щоб будівельники розуміли, як і з чого потрібно будувати. Без креслень і розрахунків побудувати нормальний будинок неможливо. Однак перш ніж приступати до проектування, потрібно визначитися з призначенням будинку, його основними розмірами, приблизною плануванням, архітектурним виглядом і будівельними матеріалами, так щоб, з одного боку, задовольнити свої потреби і смаки, а з іншого - вкластися у запланований бюджет. Чи буде будинок літньою або зимовою дачею, або в ньому передбачається жити постійно? Скільки знадобиться житлових кімнат? Скільки санвузлів? Чи буде в ньому льох? Камін? Сауна? Вбудований гараж? Від відповідей на ці питання залежать конструкція, витрата матеріалів, інженерне забезпечення майбутнього будинку і трудовитрати на його будівництво, і знаючи відповіді, Ви тим самим наблизите проект до Вашого задуму.

Від чого залежить вартість будівництва заміських будинків?

Ми дотримуємося прозорої політики ціноутворення: вартість робіт і матеріалів завжди економічно-обгрунтована і вказується в кошторисах на кожен етап будівництва. Всі будівельні роботи виконуються виключно із залученням власних ресурсів і технічних засобів, що дозволяє підтримувати ціни на доступному рівні при збереженні незмінно високої якості.

На вартість будівельних робіт впливають такі чинники:

 •     площа і поверховість будівлі
 •     геодезичні особливості, грунтові умови і місце розташування ділянки
 •     трудомісткість виконання будівельних робіт
 •     особливості і тип застосовуваних матеріалів
 •     конструктивне рішення фундаменту, покрівлі та інших будівельних вузлів
 •     специфіка інженерних комунікацій
 •     пора року і інші

Головна причина стабільності організації полягає в тому, що ми завжди прагнемо до взаєморозуміння із Замовником, що не ухиляємося від виправлення своїх помилок і намагаємося зробити так, щоб наша робота приносила радість людям.

будівництво заміських будинків у м. ЛьвівБудівництво будинків за містомБудівництво приватних будинків під ключ ЛьвівБудівництво на замовлення будинків Львів

  будівництво заміських будинків у м. Львів